Skip to main content

 

Fundacja Wellcome EU
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Wspólnie zebrano fundusze dla kierowców ciężarówek na granicy

Wspólnie zebrano fundusze dla kierowców ciężarówek na granicy! Jako ambasadorzy Fundacji Wellcome EU jesteśmy dumni, gdy nasza społeczność staje przed wyzwaniami i pomaga tym, którzy tego potrzebują. Kierowcy ciężarówek to prawdziwi bohaterowie dróg, ale i oni czasem potrzebują wsparcia. Razem zebraliśmy fundusze na zakup jedzenia i niezbędnych rzeczy dla kierowców, którzy utknęli na granicy z powodu tymczasowych ograniczeń. Serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy dołączyli do tej inicjatywy i przekazali środki na pomoc naszym bohaterom. To kolejny przykład tego, jak razem możemy czynić dobro i wpływać na życie innych. Cieszymy się, że mogliśmy uczestniczyć w tej szlachetnej sprawie, i będziemy nadal robić wszystko, co w naszej mocy, aby wspierać naszą społeczność i pomagać tym, którzy potrzebują pomocy. Dziękujemy za waszą hojność i za to, że razem czynimy świat lepszym miejscem!

Wspomóż nas

Pomagamy tylko dzięki Waszym dobrym sercom i wsparciu. Ty także możesz pomóc, wpłacając dowolną kwotę na rzecz Fundacji Wellcome EU.