Skip to main content

 

Fundacja Wellcome EU
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Warsztaty kreatywne dla dzieci

🎨W dniu 23 lutego (czwartek) odbyły się się warsztaty kreatywne dla dzieci. Warsztaty zostały zorganizowane przez Fundację Wellcome EU. Zajęcia sprzyjały rozwoju różnorodnych zdolności artystycznych dzieci i ich twórczości w zakresie zabaw plastyczno-technicznych.

🌻Fundacja zapewniła profesjonalną instruktorkę, która pomagała każdemu uczestnikowi otworzyć kreatywne środowisko i rozwinąć jego talen

t.

👧🏼👶🏻Na zajęciach czterolatki, pięciolatki i sześciolatki tworzyły konia z kartonu. Wszystkie szablony zostały przygotowane wcześniej aby zajęciach odbyły się w bezpiecznej formie.

🎨Dzieci zajmowały się kolorowaniem oczu, grzywy, uszu i przede wszystkim rysowaniem wizerunku. Każde dziecko nakładało farbę na karton za pomocą pędzla i z niecierpliwością czekało na efekt końcowy. Później kartonowy koń może także posłużyć jako dekoracja do wnętrza.

🌻Dzieci bardzo dobrze się bawiły i chętnie brały udział w niezwykle ciekawym i różnorodnym zajęciu.

Wspomóż nas

Pomagamy tylko dzięki Waszym dobrym sercom i wsparciu. Ty także możesz pomóc, wpłacając dowolną kwotę na rzecz Fundacji Wellcome EU.