Skip to main content
Fundacja Wellcome EU
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Warsztaty dla dzieci z okazji Świąt Wielkanocnych

🐣Warsztaty dla dzieci z okazji Świąt Wielkanocnych odbyły się w czwartek, 23 marca w Fundacji Wellcome EU, a ich organizacja została wsparta przez blogera Serhii Pekh. W zajęciach wzięło udział 15 dzieci w wieku od 4 do 8 lat.

Podczas warsztatów dzieci miały okazję poznać, jak zrobić papierową aplikację z jajkiem wielkanocnym oraz wykonać ozdoby i upominki na tę okazję. Na początku spotkania prowadząca omówiła z dziećmi, jakie elementy składają się na aplikację. 

🐇Dzieci były bardzo zainteresowane i aktywnie uczestniczyły w zajęciach, zadając wiele pytań.

Następnie dzieci przystąpiły do tworzenia ozdób na papierowej aplikacji oraz upominków. W trakcie zajęć malowały także Zajączka Wielkanocnego, tworzyły kolorowe dekoracje oraz przyklejały małe kokardki świąteczne.

🎨Podczas pracy nad każdą z ozdób prowadząca udzielała pomocy i rad, dzięki czemu każde dziecko z zapałem pracowało nad swoim dziełem. Wykonywanie aplikacji pomogło dzieciom rozwijać fantazję, uwagę, myślenie, wytrwałość i wiele więcej.

Wspomóż nas

Pomagamy tylko dzięki Waszym dobrym sercom i wsparciu. Ty także możesz pomóc, wpłacając dowolną kwotę na rzecz Fundacji Wellcome EU.