Skip to main content

 

Fundacja Wellcome EU
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Środki higieniczne dla uchodźców z Ukrainy

W ostatnim czasie miało miejsce długo wyczekiwane i bardzo ważne wydarzenie – „Przekazanie środków higienicznych dla uchodźców z Ukrainy” zorganizowane przez Fundację Wellcome EU. Inicjatywa ta miała na celu udzielenie nieocenionej pomocy uchodźcom z Ukrainy, którzy opuścili swoje domy w poszukiwaniu bezpieczeństwa i lepszego życia. Miejscem spotkania był przestronny i dobrze przygotowany lokal fundacji. Dzięki dofinansowaniu zebrano dużą ilość niezbędnych artykułów higienicznych. W zebranych paczkach można było znaleźć wszystko, co potrzebne do higieny osobistej – pasty do zębów, szczoteczki do zębów, mydła, szampony, płyny do płukania tkanin, mleczka ochronne przeciwsłoneczne i wiele innych. Ogólnie było przygotowano i przekazano 150 paczek z środkami higienicznymi i innymi potrzebnymi rzeczami dla dorosłych i 200 paczek dla dzieci. Każda paczka była solidnie przygotowana aby na chwile dać Ukraińcom ciepło i opiekę. Cały proces rozdania był sprawny i zorganizowany. Od pierwszej chwili spotkania stało się jasne, jak ważne jest to wydarzenie dla uchodźców. W ich oczach była wdzięczność i nadzieja na lepszą przyszłość. Radosne uśmiechy i słowa podziękowania stały się nagrodą dla każdego pracownika, który włączył się w tę szlachetną misję.

Wspomóż nas

Pomagamy tylko dzięki Waszym dobrym sercom i wsparciu. Ty także możesz pomóc, wpłacając dowolną kwotę na rzecz Fundacji Wellcome EU.