Skip to main content

 

Fundacja Wellcome EU
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Rozwiązuj zagadki gry terenowej questu „Miejska Mozaika Różnorodności”Weź udział w grze terenowej Questy - Wyprawy Odkrywców – tylko 9 czerwca rozszerzonej o kolejne ciekawe zadania.

Miejska Mozaika Różnorodności", która odbędzie się 9 czerwca. Gry terenowe to świetna możliwość poznania Krakowa z innej strony i spędzenia czasu, tym bardziej, że 9 czerwca będzie prowadzona w języku ukraińskim, angielskim i polskim. Sam quest opowiada o tym, jak osoby różnych narodowości i wyznań wpływały na tożsamość Krakowa. Weź udział w grze terenowej Questy - Wyprawy Odkrywców – tylko 9 czerwca rozszerzonej o kolejne ciekawe zadania. Wyrusz na poszukiwanie skarbu i odkrywaj wielokulturowe dziedzictwo Krakowa z Fundacja Mapa Pasji. Twoja drużyna będzie składać się z ludzi różnych kultur, między innymi osób z doświadczeniem migracji, którzy właśnie w Krakowie znaleźli swój dom. Razem stworzycie wymarzony team i pokonacie pełną wyzwań drogę. Gra prowadzona jest w języku: 🇵🇱 polskim 🇬🇧 angielskim 🇺🇦 ukraińskim. Zgłoszenia pod adresem: ➡️ https://forms.office.com/e/NhAd3w5E7Y

Wspomóż nas

Pomagamy tylko dzięki Waszym dobrym sercom i wsparciu. Ty także możesz pomóc, wpłacając dowolną kwotę na rzecz Fundacji Wellcome EU.