Skip to main content

 

Fundacja Wellcome EU
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Pierwszy wóz strażacki już w Ukrainie!

Od jakiegoś czasu zbieraliśmy fundusze na zakup sprawnego i dobrze wyposażonego pojazdu dla chłopaków ze straży pożarnej miasta Humań na Ukrainie. Ten pojazd już służy tym niedocenianym bohaterom. Na zdjęciu ludzie, którzy oddali swoje serce by osiągnąć ten cel. Dziękujemy wszystkim darczyńcom, którzy wsparli realizację tego idei.

W czasach kiedy panuje wszechobecny chaos, gdy słychać płacz dzieci, gdy matka robi pochówek własnego dziecka, gdy kobiety rodzą w piwnicach szpitala, a dorobek życia staje się ruiną- spokój ducha umiera.

Czym jest strażak bez wozu? Jak bez odpowiedniego sprzętu gasić pożary? Jak chronić to na co ludzie pracowali przez całe swoje życie, przekazywali z pokolenia na pokolenie? Jak można pomóc? Takich pytań jest nieskończenie wiele.

Celem naszego działania jest pomoc naszym wschodnim sąsiadom, dlatego prowadzimy zbiórkę na wozy strażackie, które będą wraz ze strażakami niosły pomoc i ratowały to co jeszcze zostało. Wyciągnijmy pomocną dłoń. Wsparcie potrzebne jest w wielu miastach i miasteczkach kraju dotkniętego atakami.

Cel, to 10 wozów strażackich, pierwszy już dotarł na Ukrainę!

Chcielibyśmy, aby ich mieszkańcy mogli chronić siebie, a także budynki, które z dnia na dzień ulegają zniszczeniu. Mamy nadzieję, że podejmowane działania, przy Waszej nieocenionej pomocy staną się rzeczywistością. Cel to 10 wozów strażackich, które trafią do najbardziej potrzebujących regionów.

Fundację Wellcome Eu tworzą ludzie, którzy swoje cele przekształcają w działania. Jednym z nich jest wspomaganie cudzoziemców na terytorium Rzeczypospolitej Polskiej, a także wspieranie akcji ratunkowych w miejscach grozy. Jednak bez Waszej dobrej woli to się nie uda. Chcesz zostać bohaterem naszych sąsiadów?

Zachęcamy do wsparcia zbiórki, w której każdy grosz jest na wagę złota.

Wspomóż fundację

Wspomóż nas

Pomagamy tylko dzięki Waszym dobrym sercom i wsparciu. Ty także możesz pomóc, wpłacając dowolną kwotę na rzecz Fundacji Wellcome EU.