Skip to main content

 

Fundacja Wellcome EU
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Pick-up dla ukraińskich wojskowych

Mamy świetną wiadomość, którą chcielibyśmy się z Wami podzielić. Dzięki hojności ludzi i ich ofiar, udało nam się zakupić pick-upa Nissan Navara w Niemczech dla ukraińskich wojskowych. Samochód wymagał naprawy i przeglądu technicznego, ale dzięki pomocy zaangażowanych ludzi udało się zebrać niezbędne środki na wspomniane potrzeby. Auto trafiło do warsztatu Automenet w Krakowie, gdzie zespół specjalistów szybko i solidnie zidentyfikował oraz naprawił usterki, w tym problem z silnikiem. Teraz pojazd już ruszył do Oddziału Wojskowego 3017 Narodowej Gwardii w Charkowie, gdzie stanie się istotnym narzędziem w rękach wojskowych. Znamy znaczenie posiadania niezawodnych środków do wykonywania zadań, zwłaszcza w trudnych czasach. Po misjach samochody często wracają uszkodzone, a czasem w ogóle nie wracają. W ten sposób pomoc staje się kluczowa dla Sił Zbrojnych Ukrainy. Warto również zauważyć znaczący wkład klubu hokejowego "Wityaz" z Charkowa, który niedawno otrzymał prośbę o dostarczenie samochodu. Wspólnymi siłami już wysłaliśmy ponad 250 pojazdów na pomoc wojskowym, a to dopiero początek. Chcielibyśmy jeszcze raz wyrazić serdeczną wdzięczność warsztatowi Automenet za szybką i solidną naprawę. Właściciel serwisu okazał ogromne serce, przyjmując auto na przegląd i naprawę, wykazując zrozumienie ważności wsparcia. Jesteśmy wdzięczni za tę zjednoczoną pomoc, która odzwierciedla naszą siłę i solidarność.

Wspomóż nas

Pomagamy tylko dzięki Waszym dobrym sercom i wsparciu. Ty także możesz pomóc, wpłacając dowolną kwotę na rzecz Fundacji Wellcome EU.