Skip to main content

 

Fundacja Wellcome EU
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Międzynarodowe Sympozjum EBHC 2023

W dniach 9-10 października w Krakowie odbyło się Międzynarodowe Sympozjum EBHC 2023, podczas którego przedstawiciele Fundacji Wellcome EU zaprezentowali strategię rozpowszechniania informacji oraz strategię dostarczania informacji uchodźcom z Ukrainy najnowszymi sposobami, a mianowicie: Opracowanie strategii informowania ukraińskich uchodźców w Polsce za pośrednictwem znanych blogerów może być świetnym sposobem na przekazanie ważnych informacji na temat dostępu do bezpłatnego leczenia. Oto kilka kroków do rozważenia: Znalezienie znanych blogerów lub influencerów, którzy mają znaczący wpływ na społeczność ukraińską w Polsce i/lub na uchodźców. Zwrócenie się do nich z ofertą współpracy, wyjaśniając znaczenie i wartość przekazania tych informacji. Tworzenie treści informacyjnych i atrakcyjnych na temat bezpłatnych usług medycznych w Polsce dla ukraińskich uchodźców. Upewnienie się, że treść jest łatwa do zrozumienia, zawiera odpowiedzi na kluczowe pytania i zawiera praktyczne wskazówki. Współpraca z blogerami, aby publikować te treści na ich platformach (np. YouTube, Instagram, blogi itp.). Zachęcenie ich do interakcji z odbiorcami, odpowiadając na pytania i udzielając dodatkowych informacji. Reakcja na opinie i pytania odbiorców, aby zapewnić dokładność i kompletność przekazywanych informacji. Ocena skuteczności kampanii poprzez badanie wskaźników, takich jak liczba wyświetleń, interakcje i kliknięcia. W oparciu o zebrane dane i opinie, wprowadzanie niezbędnych ulepszeń strategii rozpowszechniania informacji. Kontynuacja komunikacji z blogerami i odbiorcami, aby stale aktualizować i ulepszać kampanię informacyjną. Strategia ta może pomóc w dotarciu ważnych informacji do ukraińskich uchodźców w Polsce i pomóc im uzyskać potrzebną opiekę medyczną.

Wspomóż nas

Pomagamy tylko dzięki Waszym dobrym sercom i wsparciu. Ty także możesz pomóc, wpłacając dowolną kwotę na rzecz Fundacji Wellcome EU.