Skip to main content

 

Fundacja Wellcome EU
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Laserowy paintball dla polsko-ukraińskich dzieci

W dniu 4 maja 2023 roku odbył się laserowy paintball dla polsko-ukraińskich dzieci. Zorganizowany został przez fundację Wellcome EU wspólnie z Laser Park (ul.Bosaków 5A). Wydarzenie miało na celu integrację dzieci z różnych kultur i zbliżenie ich do siebie poprzez wspólną zabawę.

Laserowy paintball to popularna, bezpieczna i emocjonująca forma rozrywki, polegająca na strzelaniu do przeciwników ze specjalnych karabinów laserowych, które nie strzelają kulami. Zabawa odbywała się na laserowej arenie i specjalnie przygotowanym labiryncie laserowym.

W imprezie wzięło udział łącznie 22 dzieci w wieku od 7 do 14 lat. Zadaniem organizatorów było zadbanie o to, aby każde dziecko miało równe szanse w grze i aby wszyscy dobrze się bawili. Dlatego przed rozpoczęciem gry odbyła się krótka sesja instruktażowa, podczas której dzieci zostały zapoznane z zasadami gry oraz zasadami bezpieczeństwa.

Po części instruktażowej dzieci zostały podzielone na dwie drużyny i rozpoczęła się rywalizacja. Dzieci zagrały w paintball z wykorzystaniem laserów, przeszły przez labirynt w ciemności oraz walczyły w pojedynkach laserowych. Zabawa trwała około dwóch godzin, podczas których dzieci musiały wykazać się sprytem, ​​zwinnością i umiejętnościami. Dzieci bawiły się wyjątkowo, a rywalizacja przyczyniła się do jeszcze większego zbliżenia polskich i ukraińskich uczestników.

Podsumowując, zabawa polsko-ukraińskich dzieci w Laser paintball była udaną inicjatywą mającą na celu integrację dzieci z różnych kultur i zbliżenie ich do siebie poprzez wspólną zabawę. Organizatorzy zapewnili wszystkim uczestnikom doskonałą i ciekawą zabawę, a dzieci z obu krajów świetnie się bawiły i nawiązały nowe znajomości.

Wspomóż nas

Pomagamy tylko dzięki Waszym dobrym sercom i wsparciu. Ty także możesz pomóc, wpłacając dowolną kwotę na rzecz Fundacji Wellcome EU.