Skip to main content

 

Fundacja Wellcome EU
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Bayraktar Hokejowy - Charytatywny Turniej Hokejowy "Stand with Ukraine"

Pomagamy Ukrainie! Serdecznie zapraszamy Państwa do wzięcia w udziału w Międzynarodowym Charytatywnym Turnieju Hokejowym, pt. "Wszystko dla Zwycięstwa Ukrainy", który odbędzie się w dniach 10-13 listopada bieżącego roku w Toruniu.

Solidarni z Ukrainą

Ukraina potrzebuje międzynarodowej pomocy finansowej na działania obronne. W związku z tym, celem przedsięwzięcia jest zebranie środków pieniężnych w wysokości 5 mln USD. Pieniądze te trafią na konto funduszu wsparcia dla Sił Zbrojnych Ukrainy.

Rozgrywki odbędą się według schematu grupowego oraz losowania. Turniej będzie liczył 4-5 meczy, którego zakończeniem będzie mecz finałowy. Przewidziane są również dwie ceremonie wręczenia nagród, które odbędą się na lodowisku, po zakończeniu meczu.

Jak będzie wyglądało spotkanie?

W tym roku planujemy sprzedaż pamiątek zjednoczonych tematem niezniszczalności ukraińskiej oraz urządzenie licytacji. Rzeczy będą mogli zakupić członkowie zespołów, biorących udział w Turnieju, kibice oraz użytkownicy Internetu - ponieważ rozgrywki odbywać się będą podczas transmisji live.

Otóż sprzedawać będziemy arkusze znaczków pocztowych, takie jak:

  • “ruski okręt wojenny idź …..”
  • “ruski okręt wojenny wszystko“
  • “Ukraińskie Marzenie (MRIJA)“ 
  • “Dobry wieczór, jesteśmy z Ukrainy”

W sprzedaży znajdzie się również będzie merch w stylu Ukraińskiej codzienności, tj. bluzy, t-shirty itp. - tylko oryginalne rzeczy z licencją Ukrposzta.

Serdecznie zachęcamy Państwa do wzięcia udziału w spotkaniu i licytacji. Zaproszenie kierujemy również do Partnerów Turnieju Charytatywnego.

Więcej informacji znajdziesz na stronie hockeybayraktar.com.

Wspomóż nas

Pomagamy tylko dzięki Waszym dobrym sercom i wsparciu. Ty także możesz pomóc, wpłacając dowolną kwotę na rzecz Fundacji Wellcome EU.